All Categories
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cable Kit
Part Number:
P48922-B21
Got a Big Order or a Quick Question?
Let’s Connect—We Make Tech Buying Effortless.
Let’s Connect—We Make Tech Buying Effortless.
For Govt Institution credit terms or bulk order - Submit your detail below
Note: All heavy items above 20KG will be charged shipping
cost as per actual. Please contact us for a shipping quote before placing
order.
We accept Purchase Orders from Health & Educational
sector and all Government institutions including Councils.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 16.1 mm |
| Weight | 10 g |
| Height | 18 mm |
| Depth | 57.9 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.00998 kg (0.0220 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.00998 kg (0.0220 lbs) |
| Condition | New |
|---|---|
| Manufacturer | HPE |
Write Your Own Review
