All Categories
Cisco (PWR-RGD-LOW-DC-H), power adapter/inverter Indoor 150 W Black, Grey
Part Number:
PWR-RGD-LOW-DC-H
Got a Big Order or a Quick Question?
Let’s Connect—We Make Tech Buying Effortless.
Let’s Connect—We Make Tech Buying Effortless.
For Govt Institution credit terms or bulk order - Submit your detail below
Note: All heavy items above 20KG will be charged shipping
cost as per actual. Please contact us for a shipping quote before placing
order.
We accept Purchase Orders from Health & Educational
sector and all Government institutions including Councils.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Cisco |
| Input current | 10 A |
| Input voltage | 24 - 60 V |
| Output power | 150 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Network switch |
| Power current type | DC1-to-DC2 |
| Compatibility | IE 5000 |
| Product colour | Black, Grey |
| Maximum input voltage | 75 V |
| Power | |
| Input current | 10 A |
| Input voltage | 24 - 60 V |
| Output power | 150 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | Cisco |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Network switch |
| Power current type | DC1-to-DC2 |
| Compatibility | IE 5000 |
| Design | |
| Product colour | Black, Grey |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Condition | NEW |
|---|---|
| Manufacturer | CISCO |
Write Your Own Review
