All Categories
Cisco C9400-PWR-3200AC network switch component Power supply
Part Number:
C9400-PWR-3200AC=
Got a Big Order or a Quick Question?
Let’s Connect—We Make Tech Buying Effortless.
Let’s Connect—We Make Tech Buying Effortless.
For Govt Institution credit terms or bulk order - Submit your detail below
Note: All heavy items above 20KG will be charged shipping
cost as per actual. Please contact us for a shipping quote before placing
order.
We accept Purchase Orders from Health & Educational
sector and all Government institutions including Councils.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Power supply |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Cisco Catalyst 9400 |
| Product colour | Black, Grey |
| Colour | |
| Product colour | Black, Grey |
| Technical details | |
| Internal | Yes |
| Compatibility | Cisco Catalyst 9400 |
| Power | |
| AC input voltage | 220 V |
| Total power | 3200 W |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Performance | |
| Compatibility | Cisco Catalyst 9400 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 2 kg |
| Condition | New |
|---|---|
| Manufacturer | CISCO |
Write Your Own Review
